Serdecznie zapraszamy na spotkania dla narzeczonych i małżeństw.

Zachęcamy do uczestnictwa w cyklu 3 spotkań przedmałżeńskich w Poradni Rodzinnej przy Parafii Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa w Brzeznej. Ten wyjątkowy czas, pełen miłości i możliwości umożliwi Wam głębsze przygotowanie się do pięknego rozdziału w życiu jakim jest małżeństwo.

Jesteśmy tutaj, aby Was wesprzeć w drodze do trwałego i szczęśliwego małżeństwa.

Ale to nie wszystko!

Zapraszamy również małżeństwa, które pragną pogłębić swoją wiedzę z zakresu naturalnego planowania rodziny.

Jak się zapisać?

Chcemy, abyście czuli się komfortowo i pewnie podczas zgłaszania swojego udziału. Dlatego prosimy o wcześniejsze umówienie się. Możecie to zrobić na kilka sposobów:

📱 Zadzwoń lub napisz SMS do Liliany i Macieja Stanisz: 535 084 725

📱 Skontaktuj się z Dominiką Żelasko poprzez telefon: 515 853 868

📱 Zadzwoń lub napisz SMS do Jadwigi Żelasko: 517 554 186

📧 Wyślijcie e-mail na adres: poradnia.brzezna@gmail.com

Aby uniknąć ewentualnych trudności z terminem spotkania, sugerujemy zgłoszenie się do Parafialnej Poradni Życia Rodzinnego wcześniej niż 3 miesiące przed planowanym ślubem.

Kiedy odbywają się spotkania?

Pierwsza sobota miesiąca o 12:00

Drugi, trzeci i czwarty czwartek miesiąca o 18:00

Gdzie odbywają się spotkania?

Salka na plebanii

Aktualne wytyczne

Narzeczeni zobowiązani są do odbycia trzech spotkań z Doradcą Życia Rodzinnego przed zawarciem sakramentu małżeństwa.

Obecność obojga narzeczonych jest wymagana na spotkaniach.

Wasza dobra wola tworzy piękne fundamenty

Zapraszamy Was do wsparcia naszej Poradni Rodzinnej ofiarą w wysokości 50 zł. Wasza ofiara pomoże nam dostarczyć Wam potrzebne materiały i zapewni profesjonalne wsparcie, abyście mogli w pełni cieszyć się przygotowaniami do małżeństwa i rodzicielstwa.

🆘Przedślubne „PRZYDASIE”

Q&A dla narzeczonych czyli co, gdzie, kiedy i dlaczego jest potrzebne w przygotowaniu do ślubu:

Aktualny wykaz Poradni w Diecezji Tarnowskiej

Dni skupienia