Pielgrzymka dla ludzi biznesu

27.11.2011 |

Informacje ogólne

agiewniki1

Mam zaszczyt zaprosić na VIII Pielgrzymkę Duszpasterstwa „Talent” do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach. Miejsce spotkania jest szczególne. Błogosławiony Jan Paweł II ustanowił Łagiewniki Światowym Centrum Bożego Miłosierdzia i dokonał tam aktu oddania świata miłosiernemu Bogu.

Coroczną pielgrzymkę dla ludzi biznesu i ich rodzin organizujemy w kolejne rocznice powstania naszego Duszpasterstwa. Gromadzimy się na modlitwie, refleksji i w gronie ludzi dzielących podobne problemy i wartości.

Pielgrzymce pod hasłem „Być bogatym przed Bogiem” będzie przewodniczył Jego Eminencja Stanisław Kard. Nagy, a jej gościem specjalnym będzie Pan Prezes Roman Kluska, który wygłosi wykład pt. „Etyka czynnikiem sukcesu w biznesie” i poprowadzi dyskusję w auli Jana Pawła II przy bazylice.

W oczekiwaniu na spotkanie w Łagiewnikach serdecznie pozdrawiam. Szczęść Boże!

ks. Grzegorz Piątek SCJ

 

Termin:
4 grudnia 2011 r. (niedziela)
Ramowy program:
10.30 Msza Święta w bazylice pod przewodnictwem kard. Stanisława Nagiego
11.45 Spotkanie w auli im. Jana Pawła II przy bazylice:
Wystąpienie ks. kard. Stanisława Nagyego
Wykład p. Romana Kluski „Etyka czynnikiem sukcesu w biznesie”
Prezentacja działalności duszpasterstwa w 2011 r.
Wręczenie wyróżnień „Talent”
14.00 Obiad w Domu Duszpasterskim

Kliknij, aby powrócić do strony głównej >>