Ogłoszenia duszpasterskie

34 NIEDZIELA ZWYKŁA – 23. 11. 2014 UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA

1. Msze św. w kościele parafialnym: 830, 1030, 1630. W dni powszednie o godz. 1730. W środę przed Mszą św. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

2. Msze św. na Strzygańcu: 700, 1200.  godz. lski Fundusz Misyjny.W dni powszednie o godz. 1800.

Nowenna do P. Jezusa Frasobliwego w piątek po mszy św.

3. W liturgii tygodnia przypadają wspomnienia:

Poniedziałek: św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy

Wtorek: św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy.

4. Dzisiaj, w niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata, po Mszy św. o godz. 1030 i o godz. 1200 wy­stawiamy Najświętszy Sakrament i odmawiamy Litanię do Najświętszego serca Pana Jezusa i Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego. Za udział w tym nabożeństwie możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent – okres radosnego ocze­kiwania na przyjście Pana Jezusa. Wejdźmy w ten krótki i piękny czas wyciszeni i odpowiednio duchowo przygotowani. Na roratach będą rozdawane dzieciom obrazki. Zapraszamy.

6. Wypominki listopadowe w kościele parafialnym w poniedziałek, środę i piątek po mszy św. o godz. 1730. Różaniec z wypominkami listopadowymi za zmarłych na Strzygańcu w środę i piątek po mszy o godz. 1800.

7. Spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. w środę o godz. 1730, prosimy o obecność również rodziców.

Zapraszamy na próbę zespołu młodzieżowego w piątek o godz. 1900.
Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 900.
Zbiórka aspirantów  w sobotę o godz. 1000.
Zbiórka młodszych lektorów w sobotę o godz. 1030.

8.  Spotkania formacyjne przed sakramentem bierzmowania:

Klasa II A - wtorek o godz.1630.

Klasa II B - środa  godz. 1630.

Klasa I C  – czwartek godz. 1630.

Klasa I A  - piątek  godz. 1630.

Próba scholii dziecięcej na Strzygańcu w sobotę o godz. 1000.

9.  Sprzątanie kościoła parafialnego: sobota: 29. 11. 2014:

Elżbieta Dąbrowa, Cecylia Wolak, Urszula Jurczak, Karolina Fiut, Bogumiła Pasiut, Anna Jurczak.

Sprzątanie kościoła na Strzygańcu: Milena Chochorowska, Maria Plata.

Starsze >>