2 NIEDZIELA ZWYKŁA – 17. 01. 2021

1. Msze św. w kościele parafialnym o godz. 800, 900, 1000, 1100 i 1630. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  1. Msza św. na Strzygańcu: o godz. 700 i 1200. Nowenna do P. Jezusa Frasobliwego w piątek po Mszy św.
  1. W liturgii tygodnia przypadają święta i wspomnienia:
    Wtorek: św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.
    Czwartek: św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
  1. Dziś rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, pamiętajmy o tym w naszych modlitwach.
  1. W czwartek Dzień Babci a w piątek Dzień Dziadka, pamiętajmy o spotkaniach z nimi i modlitwie w ich intencji.
  1. Zbiórka ministrantów we wtorek o godz. 1700.
  1. Zbiórka aspirantów w środę o godz. 1630.
  1. W przyszłą niedzielę składka na ogrzewanie kościoła.
  1. Bóg zapłać za ofiary dla P. Organisty.
  1. Bóg zapłać Anecie i Bogdanowi Kumor za ofiarę na kościół na Strzygańcu 10 tys. zł oraz Józefowi i Anecie Samek 1 tys. zł na odnowienie kielichów.
  1. Odpowiadając na prośbę Caritas Chorwacji, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski ogłosił niedzielę 24 stycznia „Dniem solidarności z Chorwacją”. Tego dnia w polskich kościołach będą zbierane datki na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji. Również w naszej parafii po wszystkich Mszach św. będzie zbiórka do puszek na ten cel.
  1. Skończyliśmy już Msze św. kolędowe, Bóg zapłać tym, którzy uczestniczyli. Przy wyjściu, są broszurki które można zabrać do domu.
  1. Ofiary na kwiaty do kościoła parafialnego: Aneta Sadłoń, Małgorzata Sadłoń, Małgorzata Szkarłat, Małgorzata Ligas, Joanna Jaskółka, Anna Jaskółka z nr 427.
    Ofiara na kwiaty na Strzygańcu: Maria Kumor, Anna Olszak, Danuta Chochorowska.
Starsze >>