30 NIEDZIELA ZWYKŁA – 24. 10. 2021

1. Msze św. w kościele parafialnym: 830, 1030, 1630. W środę przed Mszą św. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  1. Msza św. na Strzygańcu: o godz. 700 i 1200. Nowenna do P. Jezusa Frasobliwego w piątek po Mszy św.
  1. W liturgii tygodnia przypadają święta:
    Czwartek: święto św. Szymona i Judy Tadeusza, Apostołów.
  1. Dziś Światowy Dzień Misyjny – patronalny dzień Papieskiego Dzieła Rozkrzewianie Wiary i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego. Składka przeznaczona jest na misje.
  1. Ostatni tydzień nabożeństw różańcowych: w kościele parafialnym po Mszy św. o godz.: 1800, na Strzygańcu o godz.: 1630. Do prowadzenia różańca zapraszamy róże różańcowe, dzieci i młodzież.
  1. Dziś zapraszamy młodzież na spotkanie o godz. 1930.
  1. Dziś zapraszamy na spotkanie w kościele o godz. 1800 młodzież klas VIII, przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  1. Spowiedź przed Wszystkimi Świętymi w sobotę od godz. 1000 do 1200. Na Strzygańcu od godz. 1500 do 1630.
  1. Spotkanie biblijne we wtorek po Mszy św. wieczornej.
  1. Zbiórka aspirantów w czwartek o godz. 1700.
  1. Spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej w sobotę o godz. 930.
  1. Próba scholi na Strzygańcu w sobotę o godz. 1030.
  1. Spotkanie ministrantów na Strzygańcu w sobotę o godz. 900 a lektorów w piątek po Mszy św.
  1. Zbiórka Dziewczęcej Służby Maryjnej na Strzygańcu w sobotę po Mszy św.
  1. Bóg zapłać za Wasz czas spędzony z Chrystusem wystawionym w Najświętszym Sakramencie podczas ubiegłotygodniowej adoracji. Będziemy ją kontynuować w tym tygodniu i bardzo prosimy o dopisywanie się do adoracji, aby zawsze były przynajmniej dwie osoby.
  1. Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie organizuje rekolekcje dla młodych mężczyzn od 16 roku życia, których celem jest pomoc w rozeznaniu drogi i sensu życia w świetle biblijnej postaci TYMOTEUSZA. Odbędą się one w diecezjalnym Centrum Formacyjno – Rekolekcyjnym ARKA w Gródku nad Dunajcem w dniach 5-7 listopada br. Ich temat to: UWAŻAJ NA SIEBIE I NA NAUKĘ… (1Tm 4,16). Zapraszamy do zapisów. Informacje na stronie WSD w Tarnowie.
  1. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na cele gospodarcze.
  1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła są już kartki na wypominki listopadowe i roczne.
  1. Ofiary na kwiaty do kościoła parafialnego: Wioleta Polańska, Aneta Kożuch, Ewa Pasiut, Dorota Rodak, Teresa Matiasz, Honorata Matiasz.
    Ofiary na kwiaty na Strzygańcu: Grażyna Bodziony, Barbara Konstanty, Ewa Olszak.
Starsze >>