12. NIEDZIELA ZWYKŁA – 24. 06. 2018 UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZICIELA

1. Msze św. w kościele parafialnym: 830, 1030, 1630. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

2. Msza św. na Strzygańcu: 700, 1200. Nowenna do P. Jezusa Frasobliwego w piątek po mszy św.

3. W liturgii tygodnia przypadają święta i wspomnienia:

Poniedziałek: św. Cyryla Aleksandryjskiego, biskupa i doktora Kościoła.

Czwartek: św. Ireneusza, biskupa i męczennika.

Piątek: Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Tego dnia post nie obowiązuje. Msze św: w kościele parafialnym: 830, 1800.

Kościół na Strzygańcu: 700, 1900.

Sobota: Świętych Pierwszych Męczenników Kościoła Rzymskiego.

4. Wszystkim przebywającym i wyjeżdżającym na urlopy, letnie wycieczki, obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku, ale też przypominamy, że nie ma czasu wolnego od Pana Boga. Nie bójmy się manifestować naszej przynależności do Chrystusa i Kościoła.

5. W środę zapraszamy na próbę chóru parafialnego na godz. 1930. Jest to ostatnia próba przed wakacjami. Nasz pan organista wyjeżdża dzisiaj na rekolekcje dla organistów. Otoczmy go serdeczną modlitwą.

6. Zebranie zespołu synodalnego: rady parafialne, Caritas, animatorzy – wtorek, godz. 1900. Można dzisiaj w zakrystii pobrać materiały.

7. Parafia w Świniarsku zaprasza na Festyn Rodzinny, który rozpocznie się dzisiaj przy kościele parafialnym o godz.15.00. Będzie wiele atrakcji a wieczorem zabawa taneczna.

8. Sprzątanie kościoła parafialnego w sobotę 30. 06. 2018:

Sprzątanie kościoła na Strzygańcu: Janina Szpilowska, Zofia Kostrzewa.

Starsze >>