21 NIEDZIELA ZWYKŁA – 23. 08. 2015

1. Msze św. w kościele parafialnym: 8.30, 10.30, 16.30. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

2. Msze św. na Strzygańcu: 7.00, 12.00. Nowenna do P. Jezusa Frasobliwego w piątek po Mszy św.

3. W liturgii tygodnia przypadają wspomnienia:
Poniedziałek: święto św. Bartłomieja apostoła.
Wtorek: św. Ludwika i św. Józefa Kalasantego, prezbitera.
Środa: Uroczystość NMP Częstochowskiej: odpust w kaplicy w dolnym kościele i w Rąbkowej – par. Tabaszowa.
Czwartek: św. Moniki.
Piątek: św. Augustyna, bpa i dokt. Kościoła.
Sobota: wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

4. Pielgrzymi z naszej parafii uczestniczący w 33 Pieszej Tarnowskiej Pielgrzymce na Jasną Górę przesyłają pozdrowienia dla wszystkich Parafian.

5. Zapraszamy na próbę zespołu muzycznego we wtorek o godz. 17.00. Prosimy wszystkich o obecność.

6. W środę o godz. 20.00 próba chóru parafialnego.

7. Księża Jezuici zapraszają na uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej Pocieszenia. Trwać one będą od 26 do 30 sierpnia.

8. Sprzątanie kościoła parafialnego (dolnego) w poniedziałek, 24. 08. 2015:
Marta Piechura, Jowita Hanula, Barbara Popardowska, Marta Zaweracz, Barbara Krajewska.

Sprzątanie kościoła parafialnego w sobotę, 29. 08. 2015:
Kinga Hanula, Małgorzata Kmiecik, Małgorzata Mastalska, Joanna Wysocka, Maria Buczek.

Sprzątanie kościoła na Strzygańcu: Tadeusz Wolak, Bronisława Wastag. Bóg zapłać sprzątającym w tym tygodniu za złożone ofiary na strojenie kościoła.

Starsze >>