25 NIEDZIELA ZWYKŁA – 21. 09. 2014

1. Msze św. w kościele parafialnym: 8.30, 10.30, 16.30. W dni powszednie o godz. 18.30. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

2. Msze św. na Strzygańcu: 7.00, 12.00. W dni powszednie o godz. 19.00.

Nowenna do P. Jezusa Frasobliwego w piątek po mszy św.

3. W liturgii tygodnia przypadają wspomnienia:

Wtorek: św. ojca Pio, prezbitera.

Czwartek: bł. Władysława z Gielniowa, prezbitera.

Piątek: św. Kosmy i Damiana, męczenników.

Sobota: św. Wincentego a Paulo, prezbitera.

4. Wydział Duszpasterstwa Trzeźwości i Uzależnień zaprasza na XXXIII Diecezjalną Pielgrzymkę w intencji trzeźwości do Szczepanowa 28 września 2014 r.

W programie: 10.15 – Droga Krzyżowa, 11.00 – Msza św. 12.45 – koncert zespołu „Ku wolności”.

Zapraszamy wszystkich, którym droga jest trzeźwość własna, bliskich i naszego Narodu. Z naszego dekanatu pojedzie autokar. Wyjazd spod kościoła w Brzeznej w przyszłą niedzielę o godz. 8.00. Brzezna ma 10 nieodpłatnych miejsc. Zgłoszenia do czwartku.

5. Dzisiaj przypada Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.

6. Dzisiejsza składka do puszek jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

7. Spotkanie klas I gimnazjum przygotowujących do bierzmowania:

wtorek, godz. 17.30 – kl. I a

środa, godz. 17.30 – kl. I b

czwartek, godz. 17.30 – kl. I c.

Zachęcamy młodzież, aby po spotkaniu w grupach została na Mszy świętej. Młodzież uczęszczająca do innych szkół a pragnąca być bierzmowana w naszej parafii jest proszona o przychodzenie na spotkania odpowiednich dla siebie klas.

8. W najbliższą niedzielę o godzinie 10.30 będzie się msza św. dla młodzieży. Zapraszamy serdecznie młodzież klas gimnazjalnych i szkół średnich. Po tej mszy będzie się spotkanie z rodzicami młodzieży klas III gimnazjum. Bardzo prosimy o przybycie wszystkich rodziców.

9. Próba zespołu muzycznego w piątek o godzinie 19.00

10. W zakrystii są do nabycie Kalendarze Rolników, cena 19 zł, ścienne 4 zł.

11. Sprzątanie kościoła parafialnego: sobota: 27. 09. 2014.

Joanna Jaskółka, Anna Jaskółka, Barbara Schöneich, Małgorzata Jaskółka, Janina Burdacka.

Sprzątanie kościoła na Strzygańcu: Ewa Kostrzewa, Teresa Kostrzewa.

Starsze >>