19 NIEDZIELA ZWYKŁA – 9. 08. 2020

1. Msze św. w kościele parafialnym: 830, 1030, 1630. W środę przed Mszą św. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

1. Msza św. na Strzygańcu: o godz. 700 i 1200. Nowenna do P. Jezusa Frasobliwego w piątek po Mszy św.

1. W liturgii tygodnia przypadają święta i wspomnienia:
    Poniedziałek: święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.
    Wtorek: św. Klary, dziewicy.
    Piątek: św. Maksymiliana Marii Kolbego.
    Sobota: Uroczystość Wniebowzięcia NMP – święto obowiązkowe. Msze św. jak w niedzielę. Po Mszy św. o godz. 1030 w kościele parafialnym i o godz. 1200 na Strzygańcu będzie poświęcenie ziół i kwiatów, jako wyraz wdzięczności Bogu i Matce Najświętszej za tegoroczne urodzaje.

1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 700 i 830.

1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II.

1. Ks. Stanisław Kurcap, którego pożegnaliśmy w ubiegłą niedzielę, ufundował 3 białe ornaty do kościoła na Strzygańcu. Bóg zapłać.

1. Ofiary na kwiaty do kościoła parafialnego: Genowefa Burdel, Małgorzata Peciak, Aleksandra Popardowska, Urszula Jasińska, Anna Popardowska, Grażyna Góralska.
    Ofiary na kwiaty na Strzygańcu: Halina Mordarska, Jadwiga Drabik, Teresa Drabik.
Starsze >>