30 NIEDZIELA ZWYKŁA – 26. 10. 2014

1. Msze św. w kościele parafialnym: 830, 1030, 1630. W dni powszednie o godz. 1730.

2. Nowenna do P. Jezusa Frasobliwego w piątek po mszy św.

3. W liturgii tygodnia przypadają święta:

Wtorek: święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

Sobota: Uroczystość Wszystkich Świętych.

Msze św. w kościele parafialnym o godz.: 830, 1030, 1300 – nieszpory żałobne, msza św. i procesja na cmentarz.

Na Strzygańcu o godz.: 700 oraz 1530 po procesji i modlitwach na cmentarzu.

Niedziela: Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Dzień Zaduszny.

Msze św. w kościele parafialnym: 830, 1030, 1630.

Na Strzygańcu: 700, 1200.

4. Od południa Wszystkich Świętych do końca Dnia Zadusznego można zyskać odpust zupełny za nawiedzenie kościoła i modlitwę za zmarłych: Ojcze nasz, Wierzę w Boga.

Od 1 do 8 listopada można zyskać odpust zupełny dla dusz w czyśćcu cierpiących za nawiedzenie cmentarza i modlitwę w intencji zmarłych.

Obydwa odpusty zyskujemy pod zwykłymi warunkami: spowiedź, Komunia św., modlitwa w int. Ojca św.: Ojcze nasz i Zdrowaś lub jakakolwiek inna modlitwa. Do zyskania odpustu zupełnego wymagane jest również wyzbycie się przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, nawet lekkiego. Odpust zupełny zyskujemy tylko raz dziennie, cząstkowy więcej razy.

5. Spowiedź przed Wszystkimi Świętymi w czwartek od godz. 1400 – 1600 i od 1630 – 1730. Będą obcy spowiednicy.

6. W piątek ostatnie nabożeństwo różańcowe po wieczornej Mszy św.

7. Próba zespołu muzycznego w piątek po nabożeństwie różańcowym.

8. Dzisiaj przed kościołem sprzedaż stroików nagrobkowych. Dochód uzyskany ze sprzedaży stroików jest przeznaczony na pomoc świąteczną dla rodzin potrzebujących wsparcia.

9. Sprzątanie kościoła parafialnego w piątek 31. 10. 2014:

Justyna Popardowska, Barbara Sadłoń, Małgorzata Sadłoń, Małgorzata Szkarłat, Małgorzata Ligas.

Sprzątanie kościoła na Strzygańcu: Stanisława Wastag, Halina Mordarska.

Starsze >>