19 NIEDZIELA ZWYKŁA – 10. 08. 2014

1. Msze św. w kościele parafialnym: 8.30, 10.30, 16.30. W dni powszednie o godz. 18.30. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

2. Msze św. na Strzygańcu: 7.00, 12.00.

Nowenna do P. Jezusa Frasobliwego w piątek po mszy św.

3. W liturgii tygodnia przypadają święta i wspomnienia:

Poniedziałek: św. Klary, dziewicy.

Wtorek: św. Joanny Franciszki de Chantal, zakonnicy.

Środa: św. męcz. Poncjana, pap. i Hipolita, prezbitera.

Czwartek: św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika.

Piątek: Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w niedzielę. Po mszy św. o godz. 10.30 w kościele parafialnym i o godz. 12.00 na Strzygańcu będzie poświęcenie ziół i wieńców żniwnych, jako wyraz wdzięczności Bogu i Matce Najśw. za tegoroczne urodzaje z prośbą o szczęśliwe zakończenie tegorocznych żniw.

Sobota: św. Stefana Węgierskiego, króla.

4. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych dla dorosłych po Mszy św. o godz. 7.00 i 8.30. Zmiana dla młodzieży po Mszy św. o godz. 8.30.

5. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

6. Sprzątanie kościoła parafialnego w czwartek 14. 08. 2014:

Roma Ogórek, Renata Plata, Anna Ruchała, Agnieszka Liber, Urszula Liber.

Sprzątanie kościoła parafialnego w sobotę 16. 08. 2014:

Gabriela Czop-Nalepa, Beata Leśniak, Emilia Mordarska, Lucyna Gwiżdż, Renata Mordarska, Małgorzata Mordarska.

Sprzątanie kościoła na Strzygańcu w sobotę: Helena Wygońska, Zofia Mordarska.

Starsze >>