1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU: 18. 02. 2018

1. Msze św. w kościele parafialnym: 830, 1030 po Mszy św. Droga Krzyżowa; 1500 – Gorzkie Żale, 1545- Msza św. W środę przed Mszą św. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

2. Msze św. na Strzygańcu: 700; o godz. 1130 Droga Krzyżowa i Gorzkie Żale, Msza św. Nowenna do P. Jezusa Frasobliwego w piątek po Mszy św.

3. Dzisiaj po Mszy św. posypanie głów popiołem.

4. W czwartek święto Katedry Św. Piotra Apostoła.

5. W piątek o godz. 1700 Droga Krzyżowa i Msza św. Przed Mszą odśpiewamy Godzinki o Męce Pańskiej.

Na Strzygańcu o godz. 1800: Droga Krzyżowa i Msza św.

6. Dzisiaj składka na tacę na WSD w Tarnowie.

7. W przyszłą niedzielę przypada dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Zbiórka do puszki w przyszłą niedzielę na Ogólnopolski Fundusz Misyjny.

8.  W piątek 23 lutego zapraszamy młodzież na  inscenizowaną Drogę Krzyżową do Chomranic. Zapisy i informacje na facebookowej stronie młodzieżowej oraz u animatorów dekanalnych Kingi Oleś oraz Miłosza Kołaciaka. Zapisy do środy włącznie.

9.  W sobotę na godzinę 1000 zapraszamy na warsztaty tańców lednickich. Pragniemy stworzyć grupę młodzieży, która pojedzie na Lednicę 2 czerwca, aby uczestniczyć w tym zgromadzeniu młodzieży. Będą oni animować tańce chrześcijańskie. Prosimy, aby chętni zapisali się na naszej młodzieżowej stronie pod postem na ten temat.

10.W sobotę na godzinę 1800 zapraszamy do Dworku dorosłych na spotkanie przy herbacie na temat wiary. W tym tygodniu poruszymy temat cierpienia i zastanowimy się nad jego przeżywaniem oraz znaczeniem. Jest to temat ważny dla każdego z nas, bowiem cierpienie dotyka człowieka w różnych aspektach życia. Ważne jest, aby umieć go przeżywać i wyciągać z niego dobro. Jak to zrobić? Wystarczy przyjść i porozmawiać. Zachęcamy uczestników, aby przyjść na Mszę św. w sobotę a po niej udać się na spotkanie.

11. W środę zapraszamy na próbę chóru parafialnego na godz. 1930.

12. Tegoroczne rekolekcje szkolne będą od 5 do 7 marca; rekolekcja dla dorosłych rozpoczną się w niedzielę 11 marca.

13. Bóg zapłać za ofiary dla p. Organisty.

14. Sprzątanie kościoła parafialnego: sobota, 24. 02. 2017:

Jadwiga Kubacka, Lucyna Samek, Agata Michalik, Anna Pasiut, Barbara Kazibudzka, Teresa Iwańska.

Sprzątanie kościoła na Strzygańcu: Anna Skoczeń, Agnieszka Mordarska.

Starsze >>