5 NIEDZIELA WIELKANOCNA: 15. 05. 2022

1. Msze św. w kościele parafialnym o godz. 830, 1030 i 1630. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  1. Msza św. na Strzygańcu: o godz. 700 i 1200. Nowenna do P. Jezusa Frasobliwego w piątek po Mszy św.
  1. W liturgii tygodnia przypadają święta i wspomnienia:
    Poniedziałek: święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski, dzień imienin Ks. Bpa Ordynariusza Andrzeja Jeża.
  1. Dzisiaj uroczystość I Komunii św. w kościele parafialnym o godz. 1030. Dzieci komunijne przeżywają Biały Tydzień i przychodzą codziennie do kościoła parafialnego w strojach komunijnych na Mszę św. i nabożeństwo majowe.
  1. Nabożeństwo majowe w dni powszednie po wieczornej Mszy św., która rozpocznie się o godz. 1800. Na Strzygańcu o godz. 1900.
  1. Młodzież zapraszamy dziś na spotkanie o godz. 1915.
  1. Na spotkanie w kościele o godz. 1800, zapraszamy dziś młodzież klas VIII przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  1. W przyszłą niedzielę o godz. 1200 w kościele na Strzygańcu – Msza św. w intencji dzieci i rodziców w rocznicę Pierwszej Komunii świętej. Spowiedź tych dzieci i ich rodziców w sobotę o godz. 930.
  1. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu – od czwartkowej Mszy św. wieczornej do sobotniej Mszy św. wieczornej. Na stoliku przy wyjściu z kościoła są listy, na które można się zapisać na adorację.
  1.  Zebranie zespołu synodalnego: rady parafialne, Caritas, animatorzy i wszyscy chętni; we wtorek o godz. 2000.
  1. W czwartek spotkanie przedsiębiorców ,,Talent”. Msza Święta o godz. 1900 następnie spotkanie w sali na Strzygańcu.
  1. Próba scholi na Strzygańcu – sobota 1030.
  1. Bóg zapłać za Wasze ofiary na instalację fotowoltaiczną.
  1.  Ofiary na kwiaty do kościoła parafialnego: Karolina Słaby, Anna Mordarska, Izabela Stanek, Klaudia Woźniak, Zuzanna Obrzud, Liliana Stanisz.
    Ofiara na kwiaty do kościoła na Strzygańcu: Stanisława Błachut, Irena Kumor, Danuta Żelasko.
Starsze >>