14 NIEDZIELA ZWYKŁA – 06. 07. 2014

1. Msze św. w kościele parafialnym: 8.30, 10.30, 16.30. W dni powszednie o godz. 18.30. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

2. Msze św. na Strzygańcu: 7.00, 12.00.

Nowenna do P. Jezusa Frasobliwego w piątek po mszy św.

3. W liturgii tygodnia przypadają święta i wspomnienia:

Wtorek: św. Jana z Dukli, prezbitera.

Środa: św. Augustyna Zhao Rong prezbitera i Towarzyszy Męczenników.

Piątek: święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.

Sobota: św. Brunona z Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.

4. Dzisiaj w naszej parafii trwa całodzienna adoracja Najśw. Sakramentu. Początek adoracji po porannej Mszy św. o godz. 8.30, zakończenie przed Mszą św. o godz. 16.30. Na Strzygańcu rozpoczęcie o godz. 800, zakończenie o godz. 12.00. Na adorację przychodzimy w dogodnym czasie.

5. W przyszłą niedzielę do kościoła na Strzygańcu przybędzie pielgrzymka z Trzetrzewiny z figurą MB Fatimskiej na mszę św. o godz. 19.00.

Wszyscy zbierzemy się na placu kościelnym na Strzygańcu i wyruszymy o godz. 17.15 na spotkanie pielgrzymki. W miejscu spotkania przejmiemy figurę M. Bożej (ok. godz. 18.00) i zaniesiemy do naszego kościoła. Do niesienia figury proszę Straż Pożarną z Chochorowic. Zapraszamy do licznego udziału. Nie będzie mszy św. o godz. 16.30 w kościele parafialnym.

6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla dorosłych po Mszy św. o godz. 7.00 i 8.30. Zmiana dla młodzieży po Mszy św. o godz. 8.30.

7. Sprzątanie kościoła parafialnego w sobotę 12. 07. 2014:

Halina Pawlik, Wioleta Rams, Krzysztofa Pawlik, Maria Oleksy, Beata Michalak.

Sprzątanie kościoła na Strzygańcu w sobotę:

Stanisława Frączek, Stanisława Kruczek.

8. Dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich na Wielki Festyn Rodzinny na Strzygańcu. Impreza rozpocznie się o godzinie 13.00 i potrwa do ok. 20.00. Towarzyszyć jej będzie dużo atrakcji odbywających się równocześnie na sąsiadujących obiektach: nowym boisku, na parkingu i obiektach zielonych przy starej plebanii i w nowej świetlicy obok. W programie m.in. występy zespołów muzycznych, pokaz ratownictwa medycznego i strażackiego, degustacje potraw regionalnych, wielkie rodzinne grillowanie, dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci oraz liczne zabawy jak np. pokazy chodzenia na szczudłach, zabawy z klownem, malowanie twarzy oraz konkursy z nagrodami. Impreza jest bezalkoholowa. Alkohol w każdej postaci jest wykluczony.

Starsze >>