12 NIEDZIELA ZWYKŁA – 25. 06. 2017

1. Msze św. w kościele parafialnym: 830, 1030, 1630. W dni powszednie o godz. 1800. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

2. Msze św. na Strzygańcu: 700, 1200.

Nowenna do P. Jezusa Frasobliwego w piątek po mszy św.

3. W liturgii tygodnia przypadają święta i wspomnienia:

Środa: św. Ireneusza, biskupa i męczennika.

Czwartek: Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Składka do dyspozycji Ojca Św.

Msze św: w kościele parafialnym: 830, 1800.

Kościół na Strzygańcu: 700, 1900.

Piątek: Świętych Pierwszych Męczenników Kościoła Rzymskiego.

4. W nadchodzącym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Początek nabożeństwa w kościele parafialnym o godz. 1730: różaniec fatimski, rozważanie, litania loretańska i msza św. Na Strzygańcu Różaniec Fatimski o godz. 1830.

5. Wszystkim przebywającym i wyjeżdżającym na urlopy, letnie wycieczki, obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku, ale też przypominamy, że nie ma czasu wolnego od Pana Boga. Nie bójmy się manifestować naszej przynależności do Chrystusa i Kościoła.

6. W środę zapraszamy na próbę chóru parafialnego na godz. 1930.

7. We wtorek wyjazd na wycieczkę do Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic i Zatoru o godz. 830 z parkingu na Strzygańcu (wymagana jest zgoda rodziców i legitymacja szkolna!)

8. Bóg zapłać za ofiary na chodnik wokół kościoła i odwodnienie placu kościelnego.

9. Sprzątanie kościoła parafialnego w sobotę, 01. 07. 2017:

Agnieszka Pasoń, Maria Węgrzyn, Maria Knurowska, Magdalena Pietruszka, Roma Ogórek.

Sprzątanie kościoła na Strzygańcu: Renata Hejmej, Katarzyna Rola.

NARODOWE CZYTANIE PISMA ŚWIĘTEGO Ga 2, 15 – 17; Psalm 16

Starsze >>