27 NIEDZIELA ZWYKŁA – 02. 10. 2022

1. Msze św. w kościele parafialnym o godz. 830, 1030 i 1630. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

1. Msza św. na Strzygańcu: o godz. 700 i 1200. Nowenna do P. Jezusa Frasobliwego w piątek po Mszy św.

1. W liturgii tygodnia przypadają święta i wspomnienia:
    Wtorek: św. Franciszka z Asyżu.
    Środa: św. Faustyny Kowalskiej –  dziewicy.
    Piątek: Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

1. W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 700 i 830.

1. Serdecznie zapraszamy do udziału nabożeństwach różańcowych: w kościele parafialnym po Mszy św. o godz.: 1800, na Strzygańcu o godz.: 1630. Do prowadzenia różańca zapraszamy róże różańcowe, dzieci i młodzież.

1. W środę na Mszę św. o godz. 1800 i spotkanie organizacyjne połączone z przekazaniem różańca – zapraszamy dzieci z klas III, przygotowujące się do I Komunii św. Prosimy o obecność rodziców.

1. Młodzież z klasy VIII, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami zapraszamy na spotkanie w czwartek o godz. 1900 w dolnym kościele.

1. W nadchodzącym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W pierwszy czwartek modlimy się za kapłanów i o powołania. W pierwszy piątek modlimy się za misjonarzy. Ofiary na tacę przeznaczone są na misje. Spowiedź przed I piątkiem w kościele parafialnym:
                                            środa od godz. 1700  – klasy: IV – VI;
    czwartek od godz. 1700  – klasy: VII i młodzież starsza;
    piątek od godz. 1700  – starsi.
    Spowiedź w kościele na Strzygańcu: czwartek i piątek: od godz. 1530.
    Spowiedź chorych w domach w piątek od godz. 1400. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii.

1. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu – od czwartkowej Mszy św. wieczornej do sobotniej Mszy św. wieczornej.

1. Spotkanie biblijne we wtorek po Mszy św. wieczornej.

1. Spotkanie młodzieży w piątek o godz. 1900.

1. Spotkanie Rady Parafialnej na Strzygańcu we wtorek o godz. 2000; spotkanie Rady Parafialnej kościoła parafialnego w czwartek o godz. 2000.

1. Zbiórka LSO na Strzygańcu w sobotę o godz. 1030.

1. Spotkanie DSM na Strzygańcu w środę po Mszy św.

1. Próba scholi na Strzygańcu w sobotę o godz. 1130.

1. Spotkanie przed Pielgrzymką do Ziemi Świętej w piątek – 7 października o godz. 1900 w sali na Strzygańcu.

1. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Rolników po 28 zł, oraz kalendarze ścienne po 8 zł.

1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła są już kartki na wypominki listopadowe i roczne.

1. Składka gospodarcza z ubiegłej niedzieli przyniosła 4495 zł w kościele parafialnym. Bóg zapłać za Wasze ofiary.

1. Ofiary na kwiaty do kościoła parafialnego: Iwona Piotrowska, Janina Pawlik, Małgorzata Stawiarska, Kinga Pawlik, Krystyna Oleksy, Monika Oleksy.
    Ofiara na kwiaty do kościoła na Strzygańcu: Sylwia Ziemnik, Zofia Lorek, Władysław Gutowski.

Starsze >>