13 NIEDZIELA ZWYKŁA – 28. 06. 2015

1. Msze św. w kościele parafialnym: 8.30, 10.30, 16.30. W dni powszednie o godz. 18.30. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

2. Msze św. na Strzygańcu: 7.00, 12.00.
Nowenna do P. Jezusa Frasobliwego w piątek po mszy św.

3. W liturgii tygodnia przypadają święta i wspomnienia:
Poniedziałek: Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
Msze św: w kościele parafialnym: 8.30, 17.30.
Kościół na Strzygańcu: 7.00, 19.00.
Wtorek: Świętych Pierwszych Męczenników Kościoła Rzymskiego.
Środa: św. Ottona, biskupa.
Czwartek: święto NMP Tuchowskiej.
Piątek: święto św. Tomasza Apostoła.
Sobota: św. Elżbiety Portugalskiej.

4. W nadchodzącym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek czcimy Najśw. Serce P. Jezusa oraz modlimy się za misjonarzy. Przed Mszą św. odśpiewamy Godzinki o Sercu P. Jezusa. Ofiary na tacę z tego dnia przeznaczone są na misje.
Spowiedź przed I piątkiem:
Kościół parafialny: w czwartek i piątek od godz. 17.30.
Kościół na Strzygańcu: w piątek od godz. 18.00.
Spowiedź chorych w domach w piątek od godz. 15.00 – 16.30.

5. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będzie całodzienna adoracja Najśw. Sakramentu. Początek adoracji po porannej Mszy św. o godz. 8.30, zakończenie przed Mszą św. o godz. 16.30. Na Strzygańcu rozpoczęcie o godz. 8.00, zakończenie o godz. 12.00. Na adorację przychodzimy w dogodnym czasie. Ta adoracja jest owocem Peregrynacji Obrazu MB Częstochowskiej w naszej parafii w roku 2000.

6. Wszystkim przebywającym i wyjeżdżającym na urlopy, letnie wycieczki, obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku, ale też przypominamy, że nie ma czasu wolnego od Pana Boga. Nie bójmy się manifestować naszej przynależności do Chrystusa i Kościoła.

7. Zebranie Rady Parafialnej na Strzygańcu w środę o godz. 20.00.

8. Sprzątanie kościoła parafialnego w sobotę 04. 07. 2015:
Zofia Oleś, Lucyna Gonciarz, Bogusława Fiut, Kamila Łęczycka, Maria Kaczor.

Sprzątanie kościoła na Strzygańcu: Ewa Olszak, Teresa Chochorowska.

Starsze >>