3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU: 19. 03. 2017

1. Msze św. w kościele parafialnym: 830, 1030 po Mszy św. Droga Krzyżowa; 1500 – Gorzkie Żale, 1545 - Msza św. W środę przed Mszą św. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

2. Msze św. na Strzygańcu: 700; o godz. 1130 Droga Krzyżowa i Gorzkie Żale, Msza św. Nowenna do P. Jezusa Frasobliwego w piątek po Mszy św.

3. W poniedziałek, 20 marca, będziemy obchodzić uroczystość świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i opiekuna Jezusa. Odpust w Trzetrzewinie.

W sobotę uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień Świętości Życia.

4. W piątek o godz. 1700 Droga Krzyżowa i Msza św. Przed Mszą odśpiewamy Godzinki o Męce Pańskiej.

Na Strzygańcu o godz. 1800: Droga Krzyżowa i Msza św.

5. W piątek będzie Dzień Misjonarzy Męczenników: nasza diecezja ma czworo takich męczenników, są to: bł. O. Zbigniew Strzałkowski, ks. Jan Czuba, kleryk Robert Gucwa, s. Czesława Lorek.

6. Zostały zamówione kwiaty do Grobu Pańskiego. W przyszłą niedzielę składka na tacę na ten cel.

7. Caritas Brzezna organizuje zbiórkę artykułów spożywczych w sklepach w Brzeznej. Akcja trwać będzie tylko w dni powszednie od poniedziałku 27 marca do Świąt Wielkanocnych.

8. W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne i paschaliki w cenie 5 zł. Dochód ze sprzedaży prze­znaczony jest na cele charytatywne.

9. W sobotę spotkanie na Strzygańcu ministrantów i lektorów o godz. 900, DSM o godz. 1000.

10. Sprzątanie kościoła parafialnego: sobota, 25. 03. 2017.

Agata Gonciarz, Stanisława Schreiner, Monika Plata, Rozalia Plata, Teresa Majcher.

Sprzątanie kościoła na Strzygańcu: Irena Kumor, Danuta Żelazko.

Rekolekcje wielkopostne 2017

Niedziela: 26 marca, rozpoczęcie

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY

830  Msza św., nauka ogólna

Po Mszy św. nauka stanowa dla ojców i matek

1030  Msza św., nauka ogólna

1500  Gorzkie Żale, kazanie pasyjne, Msza św.

KOŚCIÓŁ NA STRZYGAŃCU

700  Msza św., nauka ogólna

1200  Gorzkie Żale, kazanie pasyjne, Msza św.

Nauka stanowa dla ojców i matek